Hakkımızda

Türkiye'nin kendi alanındaki en güçlü danışmanlarıyla kurulmuş olan Nizmara Consulting & Executive Search, firmalara orta ve üst düzey aday seçme ve yerleştirme hizmetlerini, odağına Teknoloji, Finansal Hizmetler, Sigorta ve Bankacılık, Sağlık ve Yaşam Bilimleri ve  Mühendislik gibi sektörel uzmanlık gerektiren endüstrileri alarak sunan, yeni nesil işe alım danışmanlık firmasıdır.  
Her biri en az 15 yıl ve üzeri sektör tecrübesine sahip danışmanların olduğu bir ekip ile Nizmara, Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa, Amerika ve Ortadoğu’daki tüm ölçekte müşterilere hizmet verebilmektedir. Kullandığımız teknolojiler ve kaynaklar, uzmanlık ve profesyonel iş modelimiz, en büyük gücümüz. Lokal regülasyonlara uyumluluk ve yüksek etik değer anlayışımızla, şirketlerin işe alım ihtiyaçlarını hedeflenen katma değeri yaratacak şekilde karşılıyoruz. 

Nizmara olarak, şirketiniz bünyesine kazandıracağınız doğru adayların, hem iş sonuçları hem de şirket kültürüne değer katacak kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Bunu yaparken, doğru aday profilinin belirlenmesi, aday arama ve seçme, aday & işveren beklentilerinin uyumu, teknik uzmanlık değerlendirmesi, teklif sürecinin doğru adreslenmesi gibi birçok noktada uçtan uca, profesyonel bir süreç yönetim garantisi veriyoruz. İş ortaklığı kurduğumuz adayların kendilerini en doğru şekilde pozisyonlayabilmesinin yanı sıra, çalıştığımız şirketlerin marka değerlerine katkı sağlayacak bir işe alım süreci taahhüt ediyoruz.  

Nizmara Profesyonelleri

Elif Tavşancıl, Partner & Consultant 

Finansal Hizmetler, Bankacılık & Reel Sektör

Elif, 17 yıllık kurumsal hayat ve işe alım tecrübesiyle  Türkiye'de, sektörün önde gelen işe alım ve executive search danışmanlarından biridir. Yurt içinde ve yurt dışında sıfırdan banka kuruluşlarında, fintech, özel sermaye, girişim sermayesi, M&A butiklerinin işe alımlarının yanı sıra sigortacılık, finansal kiralama, varlık yönetimi, portföy yönetimi, tüketici finansmanı, start-up ve irtibat ofisleri kurulumları ve holdingler dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilere destek olmaktadır.
Detaylar

Giray Keskin, Partner & Consultant
Teknoloji ve Mühendislik

Yaklaşık 15 yıllık profesyonel iş hayatında, yazılım, donanım, danışmanlık ve hizmet gibi teknoloji dünyasının farklı katmanlarında deneyim sahibi olan Giray, IT, telekom, parekendecilik, e-ticaret, üretim, sigortacılık ve sağlık gibi birçok farklı dikeylerdeki tecrübesiyle orta-üst düzey işe alım projelerinde birçok başarıya imza atmıştır. Teknik ve ticari rollerin yanı sıra sektör bağımsız executive search hizmetleri vermektedir.
Detaylar

Mehmet Sinan Erisen, Advisor  
Finans & Teknoloji

Finansal hizmetler, BT danışmanlığı ve yönetim danışmanlığı alanlarında 23 yıllık kapsamlı başarılar sunan Mehmet Erisen, farklı ülkelerde, kültürlerde ve çok uluslu şirketlerde bir araya getirilen iş ve teknoloji birikimini kullanarak işletmelerin dönüşümünde, BT, Teknoloji Ortamları ve Operasyonlarında en iyi uygulamalar ve yeni teknoloji trendlerinin kullanımıyla kanıtlanmış başarılara sahiptir. İşletme Yönetimi alanında MBA/BS derecesine sahiptir.
Detaylar

Ufuk Eren, Advisor  
Sağlık & Yaşam Bilimleri

Ufuk Eren, sağlık ve yaşam bilimleri sektöründe 35+ yıl tecrübesiyle, Nizmara ekibine uzmanlık konusunda zengin bir deneyim katmaktadır. Kariyeri boyunca, sağlık sektöründe birçok üst düzey liderlik pozisyonunda bulunmuş ve bu alanda bir düşünce lideri olarak geniş bir saygı görmektedir.
Detaylar  

İsmet Gencer, Advisor    
Mühendislik & Üretim

Alarko Holding ve iştiraklerinde birçok yönetsel ve üst düzey ticari rollerde yaklaşık  45 yıl  tecrübe sahibi olan İsmet Gencer, enerji ve mühendislik alanlarında danışmanlık vermekte ve büyük çaplı projelere çözüm desteği sağlamaktadır. İklimlendirme, uçak sanayi, enerji alanlarındaki teknik bilgi birikimiyle, sektörün önde gelen liderlerindendir. 

Murat Burhanoğlu, Consultant
Teknoloji & Digital

15 yılı aşkın süredir Türkiye'den globale açılan öncü teknoloji firmalarında liderlik yapan Murat Burhanoğlu, ürün geliştirme ve yeni ürünle pazara giriş konularında önemli başarılara imza atmıştır. Avrupa'da ve Orta Doğu'da, finans, sigorta, perakende ve havacılık gibi çok sayıda sektörden onlarca firmanın dijital dönüşümünde, fikir aşamasından hayata geçirilmesine kadar farklı her adımında deneyimi bulunmaktadır.
Detaylar  

Yiğit Kalafatoğlu, Consultant
E-Commerce & Parekendecilik 

Türkiye’nin önde gelen parekendecilik ve e-ticaret şirketlerinde pazarlama direktörü olarak imza attığı işlerle dikkat çeken Yiğit Kalafatoğlu, 15+ yıllık tecrübesiyle, pazarlama rollerine destek vermektedir.
Detaylar  

Tayfun Hekimoglu, Consultant
Sağlık & Yaşam Bilimleri

Türkiye ve ABD'de sağlık ve yaşam bilimleri sektörünün öncü firmalarında proje yönetimi, kalite yönetimi, stratejik kaynak planlama, satın alma ve operasyon yönetimi gibi görevlerde bulunmuş olan Tayfun, 12 yılı aşkın bir süredir çalıştığı kurumların karlılık ve gelir artışına somut katkılar sağlamıştır. Sağlık sektörünün birçok farklı katmanındaki tecrübesiyle, hem lokal hem de global pazardaki trendler konusunda uzmanlığı bulunmaktadır.
Detaylar  

Bengü Akyürek, Consultant
Bankaclılık

Finans sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip seçkin bir profesyonel olan Bengü Akyürek, Kalkınma ve Yatırım Bankacılığı ile Danışmanlık Hizmetleri alanında sektöre öncülük eden TSKB'de önemli bir rol üstlenmiştir. Yıllık işe alım planlamasının tüm yönlerinin yönetimi dahil, kurumun insan kaynakları yapısının şekillenmesinde önemli görevlerde bulunmuştur.
Detaylar  

Selim Yuna, Finans Danışmanı
Finans ve Yönetim Danışmanlığı

Selim Yuna, denetim, kurumsal finans, strateji, iş geliştirme, finansal ve genel yönetim alanlarında 25 yılı aşkın deneyime sahip son derece tecrübeli bir profesyoneldir. Elektronik, beyaz eşya, enerji, telekomünikasyon, gayrimenkul, kimya, eğlence, konaklama ve yiyecek içecek gibi çeşitli sektörlerde çalışmıştır. Muhasebe, finans, bütçeleme, satın alma, İK, strateji ve iş geliştirme departmanlarını yönetim geçmişiyle Selim, işletmelerin büyümesi, karlılık ve gelirlerini artırmasına destek olmaktadır.
Detaylar

Murat Saray, Yönetim Danışmanı

Finans ve Yönetim Danışmanlığı

Murat Saray, özelleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunma konusunda olağanüstü bir başarı geçmişine sahip seçkin bir uzmandır. Dönüşüm yönetimi, borç/sermaye finansmanı, finansal modelleme, portföy yönetimi, riskten korunma çözümleri ve girişimler ve fonlar için fon toplama konularında uzmanlaşmıştır. Dikkate değer liderlik becerileriyle, Murat çeşitli önemli şirketlerde geçici CEO ve CFO rollerini üstlenmiştir.  
Detaylar