Hizmetlerimiz

           Start-up'lardan kurumsal yapılara kadar tüm seviyedeki işletmelerin büyümesine, nitelikli insan kaynakları çözümlerimizle destek veriyoruz.

Seçme ve Yerleştirme

Deneyimlediğimiz ve test edilmiş işe alım metodolojilerimiz, geniş uzmanlık alanlarımızla birleşerek, çeşitli endüstri ve disiplinlerdeki profesyonel yetenekleri bulmamıza ve sunmamıza imkan tanımaktadır. 
 Teknoloji Rolleri
 Finansal Hizmetler Rolleri
 Sağlık ve Yaşam Bilimleri Rolleri
 Mühendislik Rolleri

...

Üst Düzey Yönetici Yerleştirme

(Executive Search)

Üst düzey yöneticilik tecrübesi bulunan danışmanlarımız tarafından sunulan, C-level aday arama çözümlerimizle hedefleriniz, bizim en yüksek önceliğimiz haline gelir ve headhunting uzmanlığımız sayesinde, en yüksek kalibreli yeteneklere hızlı ve özel erişim sağlarsınız. 

...

 

Sözleşmeli İşe Alım

Belirli bir proje veya beceri seti için bir yüklenici veya geçici uzman ihtiyacınız olsun, işe alım uzmanlarımız doğru geçici yeteneği hızlı bir şekilde bulacaktır. Bu kapsamda, üst düzey yöneticilik seviyesine kadar olan pozisyonlara da uygun geçici personel tedarik edebiliriz. 

...

 

İşe Alım Dış Kaynak Kullanımı (RPO)

İster ekibinizle iş birliği yapabilir, ister iç işe alım stratejinizi yönetmek için tam sorumluluğu üstlenebiliriz. Hangi işe alım ihtiyaçlarınız olursa olsun, sizlere değerli görüşler ve hacim maliyet tasarrufları sağlamak için çalışabiliriz.

İşe alım sürecinin farklı aşamalarında (aday arama, özgeçmiş değerlendirme, mülakat, referans kontrolü vb.) ekip üyeniz şeklinde çalışacak olan danışmanımızla işe alım ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

...

 

İK Dijital Dönüşümü

Çalışan yaratıcılığını ortaya çıkararak ve inovasyonu teşvik eden dijital olarak etkinleştirilmiş bir iş gücü ve çalışma ortamı yaratarak çalışan deneyimini geliştirmenize yardımcı oluyoruz. 

...

Stratejik İK Danışmanlığı

Strateji, yetenek kazanımı, tutundurma, eğitim ve gelişim, performans, ödüllendirme, raporlama, ücret ve yan haklar gibi işletmeler için hayati olabilecek İK süreçlerinin tasarımları ve en iyi uygulamalarla, kurum kültürüne uygun olabilecek şekilde hayata geçirilmesi için gerekli olan planlama ve yönlendirmelerle kurumsal gelişiminize katkı sağlıyoruz.

...

İK Süreç Danışmanlığı


İK süreç danışmanlığı kurum organizasyon şeması, İK vizyon, misyon ve politikalarının çıkarılmasıyla başlayan, dökümasyon, görev ve iş tanımlarının belirlenmesi, çalışan oryantasyon programının hazırlanması, çalışan deneyimini, kariyer ve yetenek yönetimi gibi birçok süreci kapsayan detaylı hizmetlerimizle, işletmelerin kurumsallaşma serüvenlerinde bir yol arkadaşı oluyoruz. Deneyimli İK danışmanlarımız, her bir müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanır ve işletmelerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için özelleştirilmiş yol haritaları çıkararak hizmet teslimini sağlamaktadırlar.


...

Yapay Zeka/Sanal Gerçeklik Tabanlı Çalışan ve Aday Değerlendirme

Çalışanlar ve yöneticiler için gerçek hayatta nasıl performans sergilediklerini gösteren “yapay zeka ve sanal gerçeklik” tabanlı değerlendirmelerimiz, firmalara hem çalışanlarının hem de işe alımı planlanan adayların yeteneklerine dair kapsamlı bir anlayış kazandırır. Bu değerlendirmeler, şirketlere yüksek potansiyelli çalışanları objektif verilerle doğru bir şekilde tanımlama ve geleceğe hazır bir iş gücü yaratmak için becerilerini geliştirme imkanı sağlar. 

...

Finansal Danışmanlık & Yönetim Danışmanlığı

Finansal danışmanlık hizmetlerimiz, temel ve kapsamlı finansal performans analizleriyle beraber gelişim önerileri, büyüme ve işbirliklerinin kurulmasını sağlayacak sunumların hazırlanması dahil geniş bir yelpazeyi kapsar. Küresel Büyüme ve İş Birliği Desteği ile uluslararası genişleme ve iş birliği müzakerelerine rehberlik edilir. Yönetim Danışmanlığı hizmetlerimiz, işletmelere stratejiler, süreç optimizasyonu ve operasyonel mükemmellik sağlamak için kullanılır. Firma birleşme ve satın alma (M&A) hizmetlerimiz, satış öncesi iş değerini artırmak için temel ve tam hazırlık paketlerini içerir. Aynı zamanda satış sonrası desteğimiz, yeni sahiplik altında sorunsuz geçişler ve sürekli başarı sağlar.

...