İşe Alımda Sektör Uzmanlığı

Sektörel uzmanlık, şirketlerin işe alım süreçlerinde zaman ve kaynak tasarrufu sağlamasına yardımcı olurken, aynı  zamanda işe alınacak adayların nitelikleri ve uygunluğu konusunda da destek sağlar.

 

Derin endüstri bilgi ve tecrübesi gerektiren sektörlerdeki uzmanlığımızla, işletmenize en iyi nitelikteki profesyonelleri kazandırmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Teknoloji

Teknoloji endüstrisi, dijital iş dönüşümünün büyük yol oynamakta olduğu aralıksız bir değişimden geçerken şirketler, zorlayıcı rekabet koşullarına adapte olabilmek için endüstrinin dinamiklerini anlayan bir iş ortağına ihtiyaç duymaktadırlar. Teknoloji ve veri bilimi konusunda teknik uzmanlığıyla Nizmara proaktif, profesyonel ve danışmanlık temelli bir işe alım hizmeti sunuyor. İşletmenize en hızlı şekilde değer katmaya başlayacak nitelikteki yeteneklerle buluşabilmeniz için gereken stratejiler, inovasyon ve içgörülerle işletmenizin büyümesine yardımcı oluyoruz.
Çalıştığımız Roller 

...

Finansal Hizmetler ve Bankacılık

Demografik ve regülatif baskılar bu sektördeki işletmelerin, başarılı ve karlı olarak faaliyet gösterebilmeleri için onları sürekli gelişim ve değişime mecbur kılmaktadır. Finansal hizmetler liderlerinin becerileri ve nitelikleri, firmaların dijital ve mobil teknolojilerde daha fazla gelir, fırsat arayışı, risk yönetimi ve regülasyonlara uyumluluk için artan talep gibi faktörlere cevap vermesiyle sürekli değişecektir.

Finansal hizmetler, banka ve sigortacılık alanında uzun yıllar tecrübesi bulunan sektör danışmanlarımız, bu özelleşmiş pazarlarla ilgili derin bilgi ve know-how sahibidirler. Dünya standartlarında tecrübe ve uzmanlık sahibi adaylar ile buluşturarak, pazar fırsatlarını değerlendirebilmeniz, etkili sonuçlar elde etmeniz ve en önemli iş problemlerinizi çözmenize destek oluyoruz.                                                                                                                             Çalıştığımız Roller

...

Sağlık ve Yaşam Bilimleri

Sağlıktaki işe alım deneyimimiz, sağlık ve yaşam bilimleri piyasa dinamiklerine hakimiyet kabiliyetimiz tarafından desteklenerek, müşterilerimizle uzun vadeli katma değer tabanlı ilişkiler kurmamıza olanak sağlıyor. Bu talepkâr ve birçok regülasyona tabi pazarda, müşterilerimizin farklı nitelikler barındıran aday ihtiyaçlarını karşılamak için Nizmara, derinsektör bilgisini, en doğru metodolojilerle harmanlamaktadır. Yaşam bilimleri ekibimiz, potansiyel adayları belirlemek, onların ilgilerini çekmek ve etkin değerlendirme yapabilmek için somut fonksiyonel ve davranışsal özelliklere odaklanmaktadır.

ÇALIŞTIĞIMIZ ROLLER

...

Mühendislik

Uzmanlık bazlı işe alımdaki gücüyle Nizmara, inşaat, üretim, kalite, projeler ve süreçler dahil birçok farklı tecrübe ve pozisyon için en iyi nitelikteki adayları bulmak için konumlanmaktadır.

Havacılık, Savunma, İnşaat, Otomotiv, Otomasyon, Üretim, Enerji, Petrol ve Gaz dahil Türkiye’deki tüm endüstri sektörlerindeki bilgimizle, mühendislik pozisyonlarındaki ihtiyaç ve beklentilerinizi en doğru şekilde anlayarak, benzersiz bir işe alım süreç tecrübesi sunuyoruz.

                                                                                           ÇALIŞTIĞIMIZ ROLLER
...