Hakkımızda


Hakkımızda

Nizmara Consulting & Executive Search, firmalara orta ve üst düzey aday seçme ve yerleştirme hizmetlerini, odağına Teknoloji, Finansal Hizmetler, Sigorta ve Bankacılık, Sağlık ve Yaşam Bilimleri ve  Mühendislik gibi sektörel uzmanlık gerektiren endüstrileri alarak sunan bir işe alım danışmanlık firmasıdır.  

15+ sektör tecrübesi bulunan danışmanların olduğu bir ekip ile kurulmuş olan Nizmara, Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu’daki tüm ölçekte müşterilere hizmet verebilmektedir. Kullandığımız teknolojiler ve kaynaklar, uzmanlık ve profesyonel iş modelimiz, en büyük gücümüz. Lokal regülasyonlara uyumluluk ve yüksek etik değer anlayışımızla, şirketlerin işe alım ihtiyaçlarını hedeflenen katma değeri yaratacak şekilde karşılıyoruz. 

Nizmara olarak, şirketiniz bünyesine kazandıracağınız doğru adayların, hem iş sonuçları hem de şirket kültürüne değer katacak kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Bunu yaparken, doğru aday profilinin belirlenmesi, aday arama ve seçme, aday & işveren beklentilerinin uyumu, teknik uzmanlık değerlendirmesi, teklif sürecinin doğru adreslenmesi gibi birçok noktada uçtan uca, profesyonel bir süreç yönetim garantisi veriyoruz. İş ortaklığı kurduğumuz adayların kendilerini en doğru şekilde pozisyonlayabilmesinin yanı sıra, çalıştığımız şirketlerin marka değerlerine katkı sağlayacak bir işe alım süreci taahhüt ediyoruz.